Hakkımızda

ANASAYFA Hakkımızda

CESA TEKNOLOJİ, sektörde 32 yılı aşkın görev yaptığı firmalarda edinilmiş bilgi ve tecrübenin buluştuğu kurumsal bir yapı ile ticari hayat bulduğu adrestir. 2013 yılında mühendislikte edindiği bilgi ve iş tecrübesini  birleştirerek sektörde  öncü olma hedefi  ile iki kurucu üye tarafından  kurularak ticari hayatına başlamıştır.  Dürüstlük ve güveni ilke  olarak benimsemiştir.

CESA TEKNOLOJİ, SMD teknolojisi ile otomasyon sistemli geniş makine parkuruyla 1000 m  kapalı modern üretim tesisini kurmuştur. Sıfır hata ile ürünlerini üretmeyi ve bu sayede % 100 müşteri memnuniyeti sağlamayı, ürün ve hizmetleri sayesinde müşterileri ile iş ortağı olmayı ve tüm iş ve projelerinde sürekli çalışabilmeyi kendine vizyon olarak belirlemiştir.

CESA TEKNOLOJİ, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürlerinin can ve mal emniyetini sağlayan cihazlar olduğu bilinci ile; kaliteli, güvenilir ve  uzun ömürlü ürünler üretmektedir.

CESA TEKNOLOJİ, bünyesinde oluşturduğu araştırma-geliştirme laboratuvarıyla,  gelişen  teknolojiyi  yakalamak  ve  ürünlerinin kalitesini artırmak en önemli hedeflerinden biridir.

CESA TEKNOLOJİ, aydınlatma sektöründe çağdaş tasarımlı geniş ürün yelpazesi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda gökdelen, otel, alış veriş merkezi, iş merkezi, banka, fabrika, üretim tesisi, işletme tesisi, enerji üretim tesisi, hastane, askeri bina, okul gibi kamu binaları dahil birçok yapılara hitap etmektedir.